Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 60 článků.

Hattrick má jisté předkolo! Drama s Chomutovem rozseklo prodloužení

Klíčový souboj o play-off dopadl zdárně! Florbalisté Hattricku přetlačili ve 24. kole první ligy Chomutov a definitivně potvrdili své místo v osmifinále play-off. Dramatickou bitvu rozhodl v prodloužení Tomáš Brom, který utkání opanoval třemi trefami a potvrdil, že je postrachem pro každého soupeře v soutěži.

Stvrdí Hattrick postup do play-off? Proti bude Chomutov

Vynikající možnost, která by florbalistům Hattricku zaručila play-off, je na dosah. Ve 24. kole první ligy vyzvou Brňané Chomutov, nad nímž pokud uspějí, vytvoří si dostatečný bodový polštář do zbytku základní části. Severočeští soupeři se ale určitě nenechají zdolat snadno.

Ničivý úspěch nad Letkou! Hattrick je blízko play-off

I když první třetina přinesla jen jeden gól, v těch dalších se Hattrick rozjel neskutečně. Ve 23. kola první ligy dosáhli Brňané na mocný úspěch 11:1 nad Letkou, díky němuž opevnili svoji pozici mezi potenciální desítkou týmů pro play-off.

Zásadní bitva o desítku: Hattrick vyráží na Letku

Přichází zápas, ve kterém se bude lámat situace kolem postupu do play-off. Florbalisté desátého Hattricku mohou k němu udělat velký krok na hřišti jedenácté Letky, jež se však stále může na Jihomoravany dotáhnout. O tom, jak se rozdělí karty do finiše základní části, se bude rozhodovat v sobotním utkání 23. kola.

Důležitá výhra pro tabulku i psychiku, bilancuje Brom po Štírech

Když nastoupí v sestavě Hattricku, je vždy vidět a vymýšlí perfektní ofenzivní akce. Tomáš Brom se znovu projevil jako lídr brněnských florbalistů ve 22. kole první ligy, které skončilo výhrou FBŠ 7:3 nad Českými Budějovicemi. Devětadvacetiletý střelec přispěl dvěma góly a na další jeden přihrával.

Série proher zlomena! Hattrick dal sedmičku Budějovicím

Florbalisté Hattricku utnuli nepříjemnou sérii výsledků! Ve 22. kole první ligy porazili Štíry z Českých Budějovic a oslavili důležitý úspěch před vlastními fanoušky. Vítězství Brňanů přichází po třech porážkách za sebou, čímž se zároveň dramatizuje situace v tabulce.