Související zápasy

FBŠ Hattrick Brno

Boj juniorů o CE ligu pokračuje, další na řadě jsou Pardubice a Bulldogs

Postupu do nejvyšší soutěže mají zatím nejblíže ze své skupiny. Junioři Hattricku mají z úvodní víkendu kvalifikace CE ligy dvě výhry, na něž mohou navázat o nadcházejícím víkendu. Čeká je výjezd do Pardubic i domácí bitva s městským rivalem.

Hattrick začal kvalifikaci výhrou 5:1 venku s buldoky, které zlomil sérií gólů v poslední desetiminutovce. A tři body zaznamenal také o den později, když doma rozstřílel 10:1 družstvo ze Šumperka. Skupinu C tak Brňané vedou o dva body před Pardubicemi, jež se stanou jejich dalším protivníkem.

„Moc si vážíme dvou výher z prvního víkendu. Výsledek druhého zápasu neodpovídá průběhu a dvě třetiny šlo o minimálně vyrovnané utkání, co se výkonu soupeře týče. Co je pro náš klíčové, abychom se poučili a zapracovali na základních obranných úkolech, které nám dnes hodně vázly,” upozorňoval po předchozím dvojkole trenér Marek Fiala.

Pardubičtí Sokoli zatím mají na kontě úspěch 6:4 v Šumperku a po prodloužení podlehli 5:6 Bulldogs. Měření sil se uskuteční v sobotu 16. září od 20 hodin. Následující den s buldoky se potom hraje v 15.00 v hale CESA VUT. Rozhodně tak přijďte tým podpořit, aby udělal další důležitý krok směrem k elitní juniorské soutěži!