Související zápasy

FBŠ Hattrick Brno

Domácí víkend juniorů: první body přišly s Chodovem

Úvodní výhry v základní části CE soutěže se dočkali junioři Hattricku. Stalo se tak ve víkendovém dvojkole proti pražským týmům, a to v zápase s Chodovem. Svěřenci trenéra Marka Fialy tím zlomili dosavadní bilanci a zároveň napravili sobotní klopýtnutí s Bohemians.

FBŠ Hummel Hattrick Brno – FbŠ Bohemians 3:9 (0:1, 2:5, 1:3)

Brňané naskočili do hry v sobotu, když doma přivítali Bohemians. Se soupeřem však neměli vůbec lehkou práci a museli podat stoprocentní výkon, aby s ním drželi krok. Po první třetině činil rozdíl jediný gól, po přestávce ovšem hosté výrazněji utekli ve skóre a připravili si půdu pro vítězství.

Konečný stav zněl 9:3 ve prospěch klokanů. Pro Hattrick ale nešlo o žádnou ostudu, jelikož Bohemka pouze potvrdila perfektní formu mezi českou elitou a prodloužila svoji neporazitelnost. Na úspěšný výkon navíc navázala také o den později proti Bulldogs a v CE lize juniorů je jen o skóre druhá.

HattrickBohemians
Málek O. (Chmela) – Spousta, Milichovský (C), Hrubý, Koch – Tkadlec, Gryc, Neterder – Horák, Málek D., Dorazil – Novotný, Březina, Kříž, TyllKovařík (Novák) – Kyselka, Brynda, Grézl, Rada, Bürger, Fryš (C), Svoboda, Petržilka, Kopejtko, Nový, Trnka, Ruml, Bláha, Kabourek, Grega

Branky a nahrávky: 35. Horák (Dorazil), 36. Neterder (Tkadlec), 51. Novotný (Dorazil) – 17. Grézl, 22. Brynda (Fryš), 30. Brynda (Grézl), 38. Bláha, 38. Fryš (Brynda), 40. Bürger (Rada), 47. Kyselka (Bürger), 53. Bláha (Ruml), 54. Grézl (Trnka). Trestné minuty: 2:4. Využití: 0:0. Střely: 19:35. Diváků: 55.

FBŠ Hummel Hattrick Brno – FbŠ Bohemians 9:8 (3:1, 2:4, 4:3)

Ztrátu si však dosyta vynahradil Hattrick v neděli. Jeho protivníkem se stal do té doby bezchybný Chodov, jenž usiloval o absolutní čelo tabulky. Hattrick se každopádně nenechal zkušeným rivalem vystrašit a uštědřil mu krušné chvilky. Po vydařené úvodní fázi se ale situace zdramatizovala v té druhé, kdy Chodov těžil z nepřesností FBŠ.

V závěrečné třetině přišel klíčový zlom. Mladé naděje Hattricku se během ní opět zklidnily a dovedly dramatickou přestřelku k vysněné výhře 9:8. Nejvýraznější individuální příspěvek v zápase zaznamenal se dvěma brankami a třemi asistencemi Michal Malec.

Aktuálně se tak brněnský celek nachází na desáté pozici soutěže. Zdali si postavení v nabité tabulce ještě vylepší, odhalí příští víkend na venkovních hřištích. Hattrick zamíří v sobotu 21. října na palubovku Ústí nad Labem, načež program završí den poté v České Lípě.

HattrickChodov

Málek O. (Chmela) – Spousta, Milichovský, (C), Hrubý, Málek D. – Malec, Klusoň, Gryc – Horák, Dorazil, Tkadlec – Novotný, Březina, Kroutil, Tyll, Koch

Šedivý (Fridrich) – Kulhavý, Borek, Hamerník, Sláma – Šimek, Štefek (C), Čech – Kulhavý, Šejnost, Procházka – Kovářík, Langr, Mužík, Bezpalec

Branky a nahrávky: 17. Gryc (Malec), 19. Klusoň (Malec), 19. Dorazil (Tkadlec), 40. Malec (Gryc), 40. Tkadlec (Horák), 42. Tkadlec, 52. Dorazil (Horák), 53. Malec, 55. Klusoň (Malec) – 3. Kovářík (Mužík), 21. Kulhavý (Hamerník), 22. Kovářík (Štefek), 34. Šejnost (Kulhavý), 38. Kovářík (Bezpalec), 52. Bezpalec (Kulhavý), 56. Štefek (Borek), 57. Kovářík (Borek). Trestné minuty: 2:4. Využití: 1:0. Střely: 24:27. Diváků: 44.