Holky Hattricku zvládly další turnaj, nezaváhaly ani s Brodem

Další dvojzápas měly na programu florbalistky Hattricku Brno, jež zůstanou v čele druhé ligy žen. Porazily totiž Uherský Brod, který je teď ve tříbodové ztrátě. Navíc neklopýtly ani v dalším utkání, kdy přestřílely Shooters Beta.

1. AC Uherský Brod – FBŠ Hattrick Brno 2:4 (2:2, 0:0, 0:2)

Začátek prvního utkání měl lepší Uherský Brod, když se trefil už v otevírací minutě hry. Hattrick ale vzdoroval a na konci úvodního dějství platila remíza 2:2. Za Brňanky se trefily Aneta Federselová s Vandou Fidrmucovou. Zato ve druhé části se skóre neměnilo vůbec a jestli někdo získá vedení, měla rozhodnout až poslední třetina.

Právě třetí pasáž vyšla lépe Hattricku, který získal poprvé náskok zásluhou Lindy Hyksové. Navíc ji potom ještě doplnila Veronika Praxová, čímž ještě posílila brněnský úspěch. Brněnské hráčky tak odskočily v čele soutěže na tříbodový náskok, zároveň šlo o premiérovou výhru v sezóně nad hlavním rivalem o postup. Duel jste mohli sledovat pomocí TEXTOVÉHO ONLINU.

Branky a nahrávky: 1. Sedláčková K. (Sedláčková B.), 9. Šobáňová (Sedláčková B.) – 10. Federselová (Hyksová), 13. Fidrmucová, 30. Hyksová (Wilczek), 38. Praxová (Fidrmucová)

Shooters Beta – FBŠ Hattrick Brno 1:7 (1:1, 0:3, 0:3)

Přestože skóre otevřel soupeř, Hattrick se postupně dostal do hry a otočil ve svůj prospěch. Trestné střílení proměnila Linda Hyksová, jež se v zápase celkově trefila dvakrát. Stejnou statistiku zaznamenala i Natálie Růžičková. Také holky Hattricku čelily trestnému střílení, proti němuž ale obstála Melisa Poláčková. Hattrick si tak vytvořil tříbodový náskok na čele druhé ligy. Utkání začalo ve 14.00, sledovat jste ho mohli na odkaze ZDE.

Branky a nahrávky: 6. Ušáková (Kotlářová) – 13. Praxová (Slováková), 14. Hyksová, 17. Růžičková (Skřivánková), 23. Hyksová (Wilczek), 30. Růžičková (Skřivánková), 34. Asfourová (Wilczek), 38. Fidrmucová (Asfourová)