Junioři míří do čtvrtfinále CE ligy, rozdrtili Pardubice

Do další fáze play-off CE ligy postupují junioři Hattricku! Doma proměnili mečbol proti Pardubicím, které porazili vysokým rozdílem 12:4. Třikrát se trefili Jakub Vařecha a Martin Umlášek, celkově Brno nastřílelo dvanáct branek.

FBŠ Hummel Hattrick Brno – SOKOLI Pardubice 12:4 (5:2, 3:0, 4:2)

Góly padaly už od první třetiny, když hosté měli rychlý nástup a urvali vedení. Hattrick však zůstal aktivní a ve čtvrté minutě vrátil remízový stav Matěj Bednář. Také v následujících momentech byli Brňané lepší a upevnili náskok do podoby 3:1. Navíc nezaháleli ani s blížící se pauzou, když do pauzy vedli už o tři trefy.

Také druhá část byla vesměs v moci Jihomoravanů, kteří posílili výsledek ve svůj prospěch. Sokolům nadělili další tři branky, přičemž dvakrát mířil přesně Jakub Vařecha. Přesilovku potom zužitkoval Martin Umlášek, jenž tím završil svůj hattrick.

Během poslední dvacetiminutovky se skóre měnilo spíše méně. Hattrick sice odskočil zásluhou Jaroslava Davida, Pardubice ovšem odpověděly druhým gólem Lukáše Drahného v zápase. Brzy se ale přidal mezi tříbrankové střelce i Vařecha a potvrdil převahu domácích. Brňané tak zvítězili velkolepě 12:4 a postoupili mezi osmičku nejlepších v soutěži. Tam se jim stane soupeřem Tatran Střešovice.

Utkání jste mohli sledovat živě: TEXTOVÝ ONLINE, VIDEOPŘENOS.

Statistiky utkání

Branky a nahrávky: 4. Bednář (David), 6. David (Malec), 7. Umlášek (Zeisel), 12. Umlášek (Noháček), 19. Malec (Kůra), 21. Vařecha (Malec), 23. Vařecha (Malec), 36. Umlášek (Vařecha), 47. David (Bednář), 51. Vařecha (David), 58. Zapletal (Hájek), 58. Noháček (Malec) – 2. Machatý (Macháček), 7. Drahný (Fuňk), 49. Drahný, 59. Drahný (Kvasil). Střely: 32–24. Vyloučení: 3–1. Využití: 1–0. Rozhodčí: Havelka, Kvapil.