ONLINE: Ženy přidaly šest bodů na čtvrtém turnaji sezóny

Další dvojzápas hrály holky Hattricku na turnaji druhé ligy v Rousínově. Jejich soupeři byly Židenice B a Hluk, proti kterým nastoupily už v předchozích kolech. Ženský tým prodloužil sérii neporazitelnosti a udržel se na čele tabulky.

První utkání dne dopadlo pro Hattrick parádně. Už po necelých třech minutách otevřel skóre a náskok postupně umocňoval. Židenické béčko tak nakonec schytalo porážku 0:7, kdy všechny góly daly různé střelkyně.

Druhý duel čekal holky Hattricku proti Spartaku Hluk. V něm Brňanky utekly do vedení 3:0, a i když se musely vypořádat s dotahujícím se soupeřem, nakonec uspěly 5:2.

K1 Florbal Židenice Dragons B - FBŠ Hattrick Brno 0:7
branky:
3. Linda Hyksová, 11. Kamila Macejáková, 17. Petra Prouzová, 21. Jana Skořinská, 26. Natálie Růžičková, 33. Veronika Praxová, 39. Lenka Matulová; rozhodčí: Martin Kohoutek - Ladislav Plachý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 13; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:2;

FBŠ Hattrick Brno - FBK Spartak Hluk 5:2
branky:
1. Zuzana Wilczek, 8. Linda Hyksová, 19. Veronika Praxová, 34. Linda Hyksová, 37. Zuzana Wilczek - 23. Dominika Komárková, 33. Monika Náhlíková; rozhodčí: Martin Kohoutek - Tadeáš Grega; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 38; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1;