ONLINE: Ženy si vezou z dvojkola v Uherském Brodě bod

Do důležitého dvojkola vstoupily holky Hattricku. Ženský tým hrál ve druhé lize žen proti Uherskému Brodu, nicméně podlehl mu 2:4. Aspoň jeden bod získal Hattrick ve druhém duelu, když remizoval s Bulldogs.

1. AC Uherský Brod – FBŠ Hattrick Brno 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)

První utkání dvojkola hraje Hattrick proti Uherskému Brodu. Do branky se postavila Tereza Ondrová, v sestavě naopak scházela nejproduktivnější hráčka týmu Linda Hyksová.

Do první třetiny vstoupil lépe Brod, který otevřel skóre ve čtvrté minutě. Hattrick však nadále vyvíjel tlak a brzy odpověděl vyrovnáním Vandy Fidrmucové. Závěr dějství ale opět vyšel lépe domácím, za něž se trefila těsně před koncem při početní převaze Kateřina Sedláčková.

Ve druhé části se Brňanky dokonce dotáhly na remízu, když se opět trefila Fidrmucová. Hrál se hodně bojovný zápas a před poslední fází duelu se schylovalo k zajímavému pokračování.

Závěrečná třetina ovšem vyšla mnohem lépe domácímu družstvu. Uherský Brod přidal další dvě branky a rozhodl o svém vítězství. Šlo tak o první porážku Brňanek v aktuálním ročníku a vůbec v ligové historii týmu.

Branky a nahrávky: 4. Šobáňová (B. Sedláčková), 13. Sedláčková K. (Dědková), 27. Kučerová (Sedláčková B.), 30. Černíková (Sedláčková B.) – 8. Fidrmucová (Skořinská), 23. Fidrmucová (Praxová).

Uherský BrodHattrick
Juráková – Havlová, Šobáňová, Marečková, Polášková, Brnulová, Kučerová, Sedláčková K., Černíková, Dědková, Sedláčková B.Ondrová – Skřivánková, Heralová, Macejáková, Drobná, Fidrmucová, Skořinská, Wilczek, Růžičková, Schindlerová, Prouzová, Praxová

FBŠ Hattrick Brno – Bulldogs Brno B 4:4 (1:0, 2:2, 1:2)

Poměrně dobře rozehrál zápas Hattrick proti béčku buldoček, jenže nakonec bere pouze bod. Soupeřky dotáhly dvoubrankový náskok a v poslední minutě upravily na konečných 4:4. V tabulce přesto zůstane i po tomto hracím dnu na čele.

Branky a nahrávky: 12. Fidrmucová (Praxová), 16. Drobná (Wilczek), 25. Fidrmucová (Praxová), 36. Růžičková (Wilczek) – 24. Veselá (Vu Hong), 26. Hunkařová, 33. vlastní, 39. Gajdošová (Vu Hong)