HattrickOtrokovice
5:6(1:1,2:0,2:5)
ne 20. 8. 2023 16:00 @ VUT CESA Brno 1, Pohár, 2. kolo

Otrokovicím vyšla otočka, Hattrick ztratil utkání v závěru

Florbalisté Hattricku se poprvé v sezóně představili před domácím publikem, nicméně výsledkově nevyšel zápas podle představ. Otrokovice vstoupily do vrcholové části poháru vítězstvím, když otočily pěti góly v závěrečném dějství.

FBŠ Hattrick Brno – PANTHERS OTROKOVICE 5:6 (1:1, 2:0, 2:5)

Utkání s nováčkem druhé nejvyšší soutěže, který ještě na jaře hrál Livesport Superligu, začalo o něco lépe pro Hattrick. Skóre otevřel během první třetiny Marek Zapletal, nicméně ještě do pauzy se panteři dotáhli na nerozhodný stav.

Po pauze se potom situace dost vyostřovaly, což dokládají vyloučení na obou stranách. S nestandardními momenty se však lépe poprali Brňané, kteří dvěma trefami v závěru dějství utekli do příjemného vedení 3:1. Přesně mířili Matěj Bednář a Tadeáš Gryc.

Závěrečná část už ovšem tolik radosti domácím nepřinesla. Hattrick si sice stále držel odstup ve skóre a bojoval o úspěch, jenže Otrokovice zvládly poslední minuty o poznání lépe. V předposlední minutě potom rozhodl gólem na 6:5 pro hosty Ladislav Gál.

Hattrick tak nedosáhl na body ani ve druhém duelu vrcholové části poháru. Ve skupině se proto nachází na třetí příčce, přičemž čtvrtí Troopers ještě neodehráli ani jeden zápas. Právě s nimi se FBŠ utká v brněnském derby ve čtvrtek 24. srpna od 20.30. Bude se hrát v malé hale STAREZ ARÉNY ve Vodově ulici.

Utkání jste mohli sledovat pomocí těchto odkazů: TEXTOVÝ ONLINE, DIGITÁLNÍ BULLETIN.

Branky a nahrávky: 12. Zapletal (Zeisel), 38. Bednář (Malec), 40. Gryc (Kůra J.), 41. Malec, 50. Morávek (Procházka) – 17. Vykopal, 46. Vykopal (Červenka), 49. Sovják (Vykopal), 51. Vykopal (Gál), 51. Kubíček (Gál), 59. Gál. Trestné minuty: 6:8. Využití: 1:1. Diváků: 215.

Kolajta (Létal) – Kůra J., Suk, Halama, Gryc, Kůra M., Hájek, Jelínek – Malec, Bednář, Slezák – Procházka (C), Morávek, Hronek – Zeisel, Máček, Zapletal

Kohút (Pujin) – Kubíček, Vykopal, Gál - Červenka, Sovják\Šefčík, Procházka, Brázdil - Kelemen, Kopecký\Kokeš, Šeda