Série šesti výher: junioři sebrali body Olomouci i Ostravě

Juniorské družstvo Hattricku potvrdilo, že hraje ve výborné formě. O uplynulém víkendu natáhlo šňůru vítězství už na šest duelů a poskočilo do čela východní skupiny. Tentokrát si Brno výsledkově poradilo s Olomoucí a Ostravou.

Hattrick nastoupil v sobotu proti Olomouci, kterou porazil na svém hřišti v Maloměřicích 7:1. Jediný gól inkasovali Brňané v šestnácté minutě utkání, zbytek zápasu potom ubránili už bezchybně. Třikrát se mezi střelce zapsal Adam Hudeček, stejný počet asistencí zaznamenal Matěj Bednář.

Druhý duel víkendu se opět konal na domácí půdě Hattricku. Junioři ale tentokrát nastoupili v bohunické hale, kam přicestovalo FBC Ostrava. Padlo neuvěřitelných osmnáct branek, přičemž deset z nich dali Brňané. Důležitá byla třetí třetina, kterou Hattrick ovládl 6:0 a celkově slavil vítězství 10:8.

Ostravané tak už nejsou na špici východní skupiny soutěže. Právě na čele tabulky je nahradili svěřenci kouče Jana Niznera, kteří se dostali i před druhý Hradec Králové. Východočeši ale dosud odehráli o jeden zápas méně a stále mohou Hattrick bodově dohnat.

Další utkání juniorů se uskuteční o víkendu 7. a 8. prosince. Brno čeká už zmíněný Hradec Králové a Primátor Náchod.

Výsledky juniorské ligy - 23. a 24. listopadu

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBS Olomouc 7:1
branky:
8. Adam Hudeček, 10. Jan David Šamánek, 13. Šimon Hronek, 22. Ondřej Pavlík, 22. Adam Hudeček, 24. Adam Hudeček, 43. Jan Almásy - 16. Jindřich Bernard; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 27;

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA 10:8
branky:
6. Jan David Šamánek, 25. Adam Hudeček, 31. Lukáš Suk, 36. Ondřej Pavlík, 42. Adam Hudeček, 47. Matěj Bednář, 53. Adam Hudeček, 54. Jan David Šamánek, 56. Štěpán Musil, 60. Jan David Šamánek - 3. Jakub Sasyn, 9. Jakub Fanfrla, 20. Daniel Chatrný, 20. Daniel Chatrný, 25. Daniel Chatrný, 27. Dalibor Baláš, 34. Michal Šubert, 36. Pavel Hurta; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Ptáčník; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 33;