Souboj o postup: Hattrick zabojuje v poháru s Pardubicemi

Poslední duel pohárové skupiny čeká florbalisty Hattricku. O postup do další fáze Poháru Českého florbalu se utkají s Pardubicemi na jejich domácím hřišti.

Vrcholovou částí zatím procházejí Brňané s poloviční úspěšností. Soutěž zahájili úspěšně, když doma zničili Start98 výsledkem 10:3, jenže potom přišlo zaváhání venku s Jaroměří 5:6. Prvoligový tým tak udržel neporazitelnost ve skupině, zatímco právě Hattrick odsunul na druhou pozici.

Zbývá rozklíčovat otázku, jestli svěřenci Marka Fialy postupovou příčku udrží. Tři body totiž mají na kontě i Kunratice, kterým stejně jako Hattricku zbývá odehrát závěrečný zápas. Na druhou stranu Brno má papírově lepší los, jelikož Sokoli ještě neurvali žádný úspěch. S Jaroměři prohráli 2:4, na Start zase nestačili 4:7.

Minulé vzájemné výsledky Hattricku v Livesport Superlize poměrně vycházely. Předchozí ročník dopadl domácí výhrou Hattricku nad Pardubicemi 6:4, na čež přišel zisk bodu z východních Čech za skóre 5:6 po prodloužení. V premiérové sezóně mezi elitou byli Brňané ještě o bod úspěšnější, protože vyhrálI doma 4:1 a následně venku 7:6 po prodloužení.

Jak dopadne třetí zápas vrcholové části poháru? Hattrick nastoupí proti Pardubicím v neděli 29. srpna od 17 hodin.