Tlačili jsme se do branky, odskočil ale soupeř, mrzí Máčka

Uplynulý zápas mu vyšel skutečně skvěle. Z individuálního hlediska si Vít Máček nemohl na nic moc stěžovat, když si připsal dvě branky. Celkově to však nestačilo, protože Hattrick nevyužil některé slibné příležitosti a nechal odskočit právě Ústí.

V první třetině to byl právě Máček, kdo vstřelil hned dva góly Hattricku ze tří. Během necelých pěti minut se tak Brňané posunuli z remízy 1:1 na velmi slibných 3:1, což proti silnému Ústí je vždycky velkou vzpruhou. Výsledek ale podle jihomoravských představ nevydržel.

„Hlavní příčinu porážky vidím v tom, že nám soupeř ve třetí třetině odskočil. Naopak si myslím, že jsme klidně mohli odskočit my ve druhé části,” přemítal Máček při pozápasovém rozhovoru. Právě prostřední pasáž duelu vyšla Severočechům tak dobře, že smazali manko a vrátili se do boje o vítězství. A nakonec ho i uzmuli.

Kompletní ohlasy, kde kromě Máčka mluvil i hlavní trenér Hattricku Simon Šiška, můžete zhlédnout ve videu níže. Brněnský tým se zároveň už připravuje na další těžký souboj, který v neděli 15. ledna absolvuje venku proti suverénnímu Butchisu.