Znojmo mělo deset lidí do pole, ale přehrálo nás brejky, míní Suk

Před zápasem se možná mohla zdát situace jasná. Florbalisté Znojma přicestovali do Brna pouze v jedenácti hráčích včetně brankáře a Hattrick mu nechtěl dát sebemenší šanci, aby se dostal do utkání. Opak byl ovšem pravdou a hosté vyhráli po více jak dvou měsících. Co říkal střelec jednoho z gólů Lukáš Suk a trenér Simon Šiška?

„Soupeř celou dobu čekal na brejky, díky nimž otočil zápas ve třetí třetině,” mrzelo Lukáše Suka, že Brňané ztratili slibné skóre v závěru. Ještě na prahu poslední desetiminutovky měl Hattrick na svojí straně stav 3:2, nicméně stačilo pár minut a všechno bylo naruby.

Zrovna Suk se zařadil mezi úspěšné střelce a připsal si už třetí gól a pátý bod v aktuální sezóně. Na obránce tedy slušná bilance. „Matěj Bednář mi nahrál na levou stranu. Já se jenom podíval, kde má brankář místo, a hodil jsem mu míček do levého horního rohu” přibližuje úspěšnou akci. Ani ta ale v konečném součtu nestačila.

Zatímco pro Znojmo jde o první vítězství od poloviny listopadu, Hattrick utrpěl již třetí porážku za sebou. Možnost k nápravě dostane zase o víkendu, když v sobotu 28. ledna zajíždí na domácí půdu Chomutova.

Kompletní ohlasy Lukáše Suka, ale i hlavního kouče Hattricku Simona Šišky můžete zhlédnout ve videu níže.