28. 10. 2023 17:00 @ SH České Budějovice

FBC Štíři Č. Budějovice

Macek (Švehla) – Brožek, Hennrich, Kudláček, Žáček (C), Vacek, Strouhal Vít – Vlček, Koklar, Drobiš – Hejplík, Sirotek, Sedlák – Fišer, Strouhal Václav, Perek – Holý

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Kolajta (Létal) – Halama, Hájek, Gryc, Dvořák, Jelínek, Zeisel, Kůra M. – Malec, Hronek Š., Hronek M. – Procházka (C), Vlach, Slezák – David, Kůra J., Máček – Morávek

Branky a nahrávky: 13. Koklar (Hennrich), 20. Vlček, 47. Vlček (Drobiš), 59. Hejplík, 60. Vlček (TS), 63. Hejplík (Drobiš) – 7. Brožek (vlastní gól), 9. Hronek M. (Hronek Š.), 39. Vlach (Hájek), 49. Hájek (Malec), 58. Halama (Kůra J.). Trestné minuty: 6:12. Využití přesilovek: 0:0. Střely: 23:15.

Články k utkání

Ztracený závěr utkání, Hattrick bere v Budějovicích pouze bod

Velmi bolestivý finiš zažili florbalisté Hattricku v Českých Budějovicích. Proti tamním Štírům vedli ještě těsně před koncem 5:3, nicméně domácí dotáhli duel do vítězného prodloužení. Brňané tak v 10. kole první ligy nenavázali na úspěch nad Plzní z předchozího týdne.

Odrazil se Hattrick k lepším zítřkům? Ukáže se u Štírů

Na vítězství z předchozího týdne mohou navázat florbalisté Hattricku. Jejich další překážkou v první lize mužů se stanou České Budějovice, které jsou zatím v tabulce nad Brňany. Pokud by však hosté vyhráli, srovnají se na stejném počtu bodů.