Související zápasy

FBŠ Hattrick Brno

Skvělé zápasy juniorů! Poradili si s Ústím i Českou Lípou

Výsledky, které vybojovali junioři Hattricku o uplynulém dvojkole CE ligy, byly naprosto parádní. Brňané se blýskli dvěma výhrami a celkově ziskem pěti bodů, když v prodloužení přetlačili Ústí a následně nadělili devítku České Lípě. V domácím prostředí si tak družstvo vybojovalo posun na osmou příčku tabulky.

FBŠ Hummel Hattrick Brno – Florbal Ústí 7:6p (2:2, 4:1, 0:3 – 1:0)

Cesta za vítězstvím nebyla proti Ústí vůbec jednoduchá. Do první části ovšem Hattrick vstoupil velmi slušně a ujal se náskoku 2:0. O něj sice následně přišel a Ústí i nadále Brňany trápilo, nicméně po čtyřiceti minutách se rozdíl ve skóre ještě zvýraznil na tři trefy pro domácí.

Hattrick však věděl, že finiš prostřední fáze nepatřil k nejvydařenějším, což si naneštěstí přenesl také do třetího dějství. Severočeši tak srovnali na 6:6 a zajistili si aspoň bod. Na druhý už ale nedosáhli, když v přidaném čase rozhodl svým druhým gólem v zápase Michal Horák.

Branky a nahrávky: 6. Horák (Hala), 8. Hala (Dorazil), 21. Malec (Málek D.), 24. Malec (Málek D.), 31. Tkadlec (Dorazil), 32. Klusoň (Malec), 65. Horák (Malec) – 9. Hrabánek (Kadlec), 20. Vrzala (Hrabánek), 28. Chroustovský (Hrabánek), 46. Kadlec, 47. Vlach (Vondruška), 55. Kadlec. Trestné minuty: 0:2. Využití přesilovek: 0:0. Střely: 17:24. Diváků: 42. TEXTOVÝ ONLINE

HattrickÚstí
Málek O. (Chmela) – Milichovský, Málek D., Hrubý, Hala – Malec, Klusoň, Gryc (C) – Tkadlec, Dorazil, Horák – Šikula, Koch, Kroutil, SlezákKremlík (Dobosz) – Polák, Frolík, Trčka, Vrzala, Chroustovský, Jankovský – Kadlec, Vondruška (C), Hubka – Vlach, Hrabánek, Fišer – Malý, Šredl

FBŠ Hummel Hattrick Brno – FBC Česká Lípa 9:4 (6:1, 0:2, 3:1)

Junioři se významně přiblížili úspěchu šesti brankami v úvodní třetině, jež napadaly do sítě Lípy mezi sedmou a dvacátou minutou. Během druhé části se ale vedení FBŠ zúžilo a ještě bylo potřeba zamakat, aby Hattrick o vítězství nepřišel.

Výsledek definitivně pojistily trefy z posledních minut, díky nimž brněnští florbalisté uspěli 9:4. Čtyřmi body se prezentoval Adam Klusoň (2+2), těsně za ním se zařadili Michal Horák (2+1) a Matěj Tkadlec (1+2). Z domácího dvojkola tak Hattrick vytěžil dvě důležité výhry, které ho posunuly na osmou příčku CE soutěže.

Zdali svěřenci kouče Marka Fialy toto umístění udrží, se ukáže při nadcházejících bitvách. O víkendu 10. a 11. února se opět bude hrát na brněnské půdě, kam přijedou Tatran Střešovice a Sparta Praha.

Branky a nahrávky: 7. Slezák (Tkadlec), 9. Klusoň (Hrubý), 13. Dorazil (Tkadlec), 16. Gryc (Klusoň), 18. Hala, 20. Tkadlec (Klusoň), 46. Horák (Dorazil), 57. Klusoň (Horák), 59. Horák – 3. Slánský (Martinec), 24. Loubek, 32. Loubek, 51. Loubek (Motejzík). Trestné minuty: 0:2. Využití přesilovek: 1:0. Střely: 24:31. Diváků: 36. TEXTOVÝ ONLINE