Související zápasy

FBŠ Hattrick Brno

Těžké zápasy pro juniory: bojovali s Tatranem a Spartou

Se dvěma náročnými soupeři se utkali o víkendu junioři Hattricku. Do Brna přijeli florbalisté Střešovic a Sparty, kteří si i přes snahu domácích odvezli všechny body. Jak se tedy vyvinula tabulka CE ligy těsně před koncem základní části?

FBŠ Hummel Hattrick Brno – PSN Tatran Střešovice 1:8 (0:1, 1:3, 0:4)

S Tatranem to nevypadalo v první třetině vůbec špatně. Úvodní část byla poměrně vyrovnaná a kromě přesné trefy Tatranu, kterou zaznamenal v desáté minutě, se už žádný další gólový moment nekonal. Po přestávce se však rozložení sil začalo měnit a hosté se stali na hřišti dominantním týmem.

Hattrick si nakonec odnesl porážku 1:8, musí se ovšem dodat, že Brňané čelili celku z nejlepší trojky soutěže. Jediným střelcem na brněnské straně byl Michal Malec po asistenci Adama Klusoně.

Branky a nahrávky: 36. Malec (Klusoň) – 10. Bureš, 28. Karel (Švarc), 29. Bureš (Macháček), 31. Rada (Malhocký), 42. Klement, 50. Karel (Tuma), 52. Matějka (Kucharčík), 60. Tuma (Švarc). Trestné minuty: 4:0. Využití přesilovek: 0:0. Střely: 12:17. Diváků: 48.

HattrickTatran
Málek O. (Chmela) – Gryc (C), Málek D., Pokorný, Koch, Malec, Klusoň, Neterder, Horák, Hrubý, Dorazil, Kroutil, Slezák, Vejrosta, LankGiba (Juzl) – Hejzlar (C), Kamarýt, Lisa, Matějka, Malhocký, Kučera, Mühlfait, Vázler – Švarc, Tuma, Karel – Macháček, Bureš, Kucharčík – Klement, Šolle, Rada, Klápa

FBŠ Hummel Hattrick Brno – ACEMA Sparta Praha UNYP 6:10 (2:4, 3:4, 1:2)

Ve druhém střetnutí se Hattrick postavil sparťanům, s nimiž to byla mnohem zajímavější podívaná. I když FBŠ od úvodního dějství mírně ztrácelo ve skóre, góly dávaly obě družstva a bylo vidět, že Brňané papírovému favoritovi nenechají nic jen tak. Po sympatickém výkonu sice domácí padli 6:10, mohli však být na sebe pyšní, že nadělali dost problémů aktuálně druhému týmu tabulky.

Nynější pořadí CE ligy staví Hattrick na osmou příčku, přičemž je matematicky jisté, že na lepší umístění se Brňané už neprobojují. Naopak si musí za sebou hlídat Bulldogs, jež mají stejně bodů jako FBŠ, či dotírající Florbal Ústí. Osmá pozice je přitom poslední z těch, které zaručují postup přímo do osmifinále play-off. Od devátého místa níže týmy čeká první kolo play-off s nejlepšími účastníky první ligy.

Do konce základní části se Hattrick utká ještě s pátou Boleslaví a se sedmým Libercem – konkrétně se tak stane o víkendu 24. a 25. února.

Branky a nahrávky: 7. Horák (Klusoň), 12. Neterder (Klusoň), 26. Klusoň (Hrubý), 30. Neterder (Hrubý), 38. Gryc (Klusoň), 48. Horák (Neterder) – 3. vlastní gól, 3. Bláha V. (Bláha M.), 16. Rozsévač (Mühlfait), 18. Bláha V. (Mühlfait), 28. Novák (Čermák), 30. Kárník (Večl), 35. Bernat (Bláha M.), 40. Bláha M. (Mühlfait), 56. Čermák, 60. Novák (Bláha V.). Trestné minuty: 4:0. Využití přesilovek: 0:0. Střely: 15:21. Diváků: 38.