17. 2. 2024 18:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Steiger (Létal) – Sládeček, Gryc, Halama, Dvořák, Kůra J., Zeisel – Malec, Jiříček, Brom – Vlach, Bednář, Hronek – David, Procházka, Slezák – Kůra M., Nagy, Máček

Goldea PANTHERS OTROKOVICE

Kohút (Pujin) – Sovják, Kubíček, Javořík, Kopecký, Horák, Štourač A. – Gál, Červenka, Vykopal – Ležatka M., Štourač J., Ležatka D. – Šeďa, Hrtús, Kelemen

Branky a nahrávky: 4. Malec (TS), 11. Malec (Brom), 23. David (Procházka), 62. Brom (Malec) – 2. Štourač J. (Javořík), 7. Štourač J. (Ležatka M.), 47. Štourač J. (Ležatka D.). Trestné minuty: 8:4. Využití přesilovek: 1:0. Střely: 21:27. Diváků: 135.

Články k utkání

Do osmifinále Znojmo! Hattrick sebral dva body Panthers

Skvělý konec základní části zažili doma florbalisté Hattricku! Napínavý souboj s Otrokovicemi dotáhli k úspěchu v prodloužení, kterým prodloužili vítěznou sérii už na pět utkání. Do osmifinále play-off první ligy se Znojmem tak půjdou ve výborné formě.

Základní část finišuje! Hattrick ji uzavře proti Otrokovicím

Jak dopadne základní část první ligy pro Hattrick? Přestože brněnští florbalisté již vědí, co je dále čeká, sobotní duel s Otrokovicemi jim poznatky ještě zpřesní. Na koho FBŠ narazí v předkole play-off, totiž určí právě utkání 26. kola soutěže na jejich domácím hřišti.