TJ Znojmo LAUFEN CZ

Lysák (Pechura) – Vlček, Ďuriška (C), Bajko, Sedláček, Lancouch, Kuba – Novák, Gerža, Mašek – Blažek, Světlík, Kucharič – Palášek, Přibil, Marušík – Rýznar, Číhal, Šťastník

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Létal (Steiger) – Sládeček, Gryc, Kůra J., Halama, Kůra M., Dvořák – Malec, Jiříček, Brom – Vlach, Bednář, Hronek – David, Procházka (C), Slezák – Nagy, Zeisel, Máček

Branky a nahrávky: 9. Sedláček, 11. Ďuriška (Sedláček), 59. Kucharič (Novák) – 3. Slezák (Procházka), 28. Procházka (Kůra M.). Trestné minuty: 4:6. Využití přesilovek: 1:0. Střely: 18:23. Diváků: 238.

Články k utkání

Sezóna končí, Hattrick v ultimátním osmifinále padl

Poslední utkání tohoto ročníku odehráli florbalisté brněnského Hattricku. V rozhodujícím osmifinále první ligy se Znojmem opět podali bojovný výkon, který však tentokrát na úspěch nestačil. FBŠ prohrálo na půdě jihomoravského rivala gólem z předposlední minuty.

Hrdina Létal: Doma se Znojmem to bylo extrémně těžké

Velmi náročné utkání se šťastným koncem pro florbalisty Hattricku. Tak lze shrnout druhé osmifinále první ligy, ve kterém Brňané srovnali stav série se Znojmem na 1:1, a to i díky heroickému výkonu gólmana Filipa Létala. Ten měl 91procentní úspěšnost zákroků a má velký podíl na tom, že v neděli sezóna FBŠ neskončila.