Horák: Řešíme na střídačce věci, které nemůžeme ovlivnit

Chvilku před koncem první třetiny vypálil z dálky a slavil gól na 3:0. Obránce FIlip Horák se trefil doma proti Královským Vinohradům poprvé v sezóně, jenže ani nadějné vedení florbalistům Hattricku nestačilo. Kde se 22. kolo Livesport Superligy lámalo?

Náskok 3:0 po dvaceti minutách vypadal velmi dobře, ale Brňané ho ztratili. Vinohrady se ve třetím dějství dotáhly na remízu 4:4 a prodloužení rozhodl hostující Michal Strachota. To znamenalo, že na Hattricku podruhé v řadě zůstal pouze bod.

„Velká škoda. Chtěli jsme vyhrát za tři body, ale bohužel se nepovedlo. Řešíme na střídačce věci, které nedokážeme ovlivnit, což nás potom stojí zápas,“ vystihl obránce Filip Horák. Jeho premiérová branka v ročníku tak zůstala ve stínu porážky. „Jsem rád, že jsem prolomil střeleckou smůlu a konečně mi to tam spadlo,“ poznamenal bek. Celý rozhovor sledujte níže.