Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 701 až 710 z celkem 1218 článků.

Vlach po utkání s Ostravou: Druhá třetina byla anarchie

S nedělním zápasem nemůže vládnout spokojenost. Florbalisté Hattricku nezvládli souboj s FBC Ostrava a doma prohráli vysoko 3:9. Jedním z brněnských střelců byl Lukáš Vlach, který pomohl týmu obrátit z 0:1 na 2:1. Potom už ale dominoval soupeř.

Šance pořád žije! Hattrick jde na týmy ze středu tabulky

Minulý víkend získal Hattrick bod, ale teď chce další. Brněnští florbalisté v aktuálním dvojkole Livesport Superligy jedou do Liberce a doma se utkají s Ostravou. Jaké výsledky si tým připíše tentokrát? Utkání v Maloměřicích navíc bude vysílat Česká televize prostřednictvím HbbTV.

Jalový znovu za Hattrick: Měl jsem velké obavy

Ze Švýcarska zpět domů. Obránce Lukáš Jalový má za sebou první dvojutkání Livesport Superligy, když se vrátil do Hattricku kvůli pozastavené sezóně v zahraničí. A ostré zápasy po dlouhé pauze nakonec zvládl solidně.

Obří drama s Českou Lípou, Hattrick bral aspoň bod

V poslední minutě zažil Hattrick velký moment. Brněnští florbalisté heroicky dohnali ztrátu dvou gólů a vynutili si prodloužení proti České Lípě. Doma ale opět nedosáhli na výhru, když dohrávku Livesport Superligy rozhodl Radek Krajcigr.

Místo výhry nula. Hattrick přišel o dobře rozjetý zápas

Neúspěchem dopadl sobotní zápas Livesport Superligy proti Black Angels. Florbalisté Hattricku v něm ztratili nadějný náskok 3:1 po první třetině, a tak se musí smířit se třetí porážkou roku 2021. Nepomohl ani debut švýcarského navrátilce Lukáše Jalového.