Zobrazeno 51 až 60 z celkem 177 článků.

Velkolepá podívaná pro Spartu, rozhodovaly nájezdy

Strhující utkání odehráli florbalisté Hattricku doma proti Spartě. Ve 21. kole Livesport Superligy došlo až na nájezdy, které si Sparta vynutila dvěma góly v závěru třetí třetiny. Dovednostní disciplínu nakonec urvali na svoji stranu Pražané.

Boleslav v problémech! Hattrick byl dlouho na dosah

Ještě ve třetí třetině byla šance, že se Hattrick dotáhne. Velký favorit z Mladé Boleslavi neměl vůbec snadnou práci proti Brňanům, kteří v sobotním zápase Livesport Superligy bojovali o body na jeho hřišti. Definitivně rozhodly až góly v závěru.

Vlach po utkání s Ostravou: Druhá třetina byla anarchie

S nedělním zápasem nemůže vládnout spokojenost. Florbalisté Hattricku nezvládli souboj s FBC Ostrava a doma prohráli vysoko 3:9. Jedním z brněnských střelců byl Lukáš Vlach, který pomohl týmu obrátit z 0:1 na 2:1. Potom už ale dominoval soupeř.

Šance pořád žije! Hattrick jde na týmy ze středu tabulky

Minulý víkend získal Hattrick bod, ale teď chce další. Brněnští florbalisté v aktuálním dvojkole Livesport Superligy jedou do Liberce a doma se utkají s Ostravou. Jaké výsledky si tým připíše tentokrát? Utkání v Maloměřicích navíc bude vysílat Česká televize prostřednictvím HbbTV.

Jalový znovu za Hattrick: Měl jsem velké obavy

Ze Švýcarska zpět domů. Obránce Lukáš Jalový má za sebou první dvojutkání Livesport Superligy, když se vrátil do Hattricku kvůli pozastavené sezóně v zahraničí. A ostré zápasy po dlouhé pauze nakonec zvládl solidně.