Zobrazeno 31 až 40 z celkem 177 článků.

Novým partnerem Hattricku se stává FOTORI!

Hattrick oznamuje zbrusu novou spolupráci ze světa techniky. Novým partnerem klubu je společnost FOTORI, která je půjčovnou foto a video techniky. Nabízí široký sortiment služeb i nejkvalitnějšího vybavení ze svých zásob.

Bombastická řežba! Hattrick v ní ale podlehl Bohemce

Vyhrocená bitva, která Brňanům těsně nevyšla. Florbalisté Hattricku hostili favorizované Bohemians, přičemž jim pořádně zavařili. Body urvali Pražané až v posledních minutách, kdy utekli do mírného vedení 6:5. Hattrick proto čekají boje v play-down.

Naposledy doma, do Maloměřic přijedou Bohemians

Poslední zápas základní části, který se bude konat na hřišti Hattricku. Přesně to přinese nedělní program Livesport Superligy, v rámci něhož Brňané narazí na FbŠ Bohemians. Jak dopadne utkání s ambiciózním týmem, který koučuje známý bouřlivák Michal Jedlička?

Zběsilá stíhačka v závěru! Dva body ale berou Sokoli

Velmi nepříznivý výsledek. Florbalisté Hattricku dotáhli ztrátu na hřišti Pardubic a vynutili si prodloužení, jenže ani to nestačilo. Utkání 24. kola Livesport Superligy nakonec nepřineslo Brňanům více než jeden bod za porážku 5:6 v přidaném čase.

Oživit naději na desáté místo? Šance bude v Pardubicích

Poslední tři zápasy zbývají florbalistům Hattricku, aby završili základní část Livesport Superligy. Jedna ze závěrečných bitev bude proti Pardubicím, nad nimiž Brno minule uspělo. Povede se stejně i v důležitém utkání na půdě soupeře?