Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 161 až 170 z celkem 262 článků.

Hattrick zkusil dovednostní Skill Contest. Jak si vedl?

Speciálních soutěžních disciplín se zúčastnili hráči Hattricku. Stalo se tak v rámci Livesport Superliga Skill Contestu, který zveřejnil na svých stránkách Sport.cz. Podívejte se, jak se s výzvami poprali Matěj Kostka, Lukáš Jalový a David Sládeček.

Bombastická řežba! Hattrick v ní ale podlehl Bohemce

Vyhrocená bitva, která Brňanům těsně nevyšla. Florbalisté Hattricku hostili favorizované Bohemians, přičemž jim pořádně zavařili. Body urvali Pražané až v posledních minutách, kdy utekli do mírného vedení 6:5. Hattrick proto čekají boje v play-down.

Zběsilá stíhačka v závěru! Dva body ale berou Sokoli

Velmi nepříznivý výsledek. Florbalisté Hattricku dotáhli ztrátu na hřišti Pardubic a vynutili si prodloužení, jenže ani to nestačilo. Utkání 24. kola Livesport Superligy nakonec nepřineslo Brňanům více než jeden bod za porážku 5:6 v přidaném čase.

Velkolepá podívaná pro Spartu, rozhodovaly nájezdy

Strhující utkání odehráli florbalisté Hattricku doma proti Spartě. Ve 21. kole Livesport Superligy došlo až na nájezdy, které si Sparta vynutila dvěma góly v závěru třetí třetiny. Dovednostní disciplínu nakonec urvali na svoji stranu Pražané.

Boleslav v problémech! Hattrick byl dlouho na dosah

Ještě ve třetí třetině byla šance, že se Hattrick dotáhne. Velký favorit z Mladé Boleslavi neměl vůbec snadnou práci proti Brňanům, kteří v sobotním zápase Livesport Superligy bojovali o body na jeho hřišti. Definitivně rozhodly až góly v závěru.