Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 51 až 60 z celkem 262 článků.

Ženy na lídra nestačily, Třinec zlomil odpor Hattricku

Nejtěžší možný soupeř stál před florbalistkami Hattricku. V osmnáctém kole první ligy žen hrály Brňanky doma s Třincem, kterému i nadále patří čelo soutěže. Dvě třetiny držel jihomoravský tým s favoritem krok, potom však začala jízda hostů.

Tříbodová rozlučka s rokem 2022! Hattrick zlomil Aligators

Atraktivní finiš přineslo poslední kolo kalendářního roku 2022. Florbalisté Hattricku hráli v první lize mužů s Aligators, které porazili i ve druhém vzájemném zápase. Individuální milník v podobě stovky ligových bodů v klubovém dresu pokořil Sládeček, zápas však vyšel i dalším hráčům.

Předvánoční derby neklaplo, Židenice se ženami neklopýtly

Těžká výzva před delší pauzou čekala na holky Hattricku, které však v duelu nakonec neuspěly. V závěrečném utkání roku 2022 nastoupily proti Židenicím, jež se střelecky prosadily hned devětkrát. Za hostující družstvo korigovaly výsledek aspoň Hyksová se Štěrbovou.

Derby pro Hattrick! Doma fantasticky přetlačil Gullivers

Vyhrocený brněnský souboj v první lize mužů dopadl úspěšně pro Hattrick! Svěřenci kouče Simona Šišky měli situaci pod kontrolou, jenže Gullivers se ve třetí třetině vrátili do hry a chyběl jim jediný gól, aby vyrovnali. Domácí ale tlak ustáli a radovali se z vydřeného duelu.

Ženy nestačily na Jihlavu, rozhodovala třetí třetina

Do druhého zápasu během dvou dnů naskočily holky Hattricku. Domácí dvojkolo první ligy žen uzavřely bitvou s SK Jihlava, proti němuž chtěly Brňanky napravit dojem ze sobotního duel s Hradcem Králové. Ani tentokrát ovšem na body nedosáhly a podlehly 1:3.