Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1001 až 1010 z celkem 1219 článků.

Hattrick si v Otrokovicích připsal první superligový bod

Brňané vybojovali ve třetím kole superligy svůj historicky první bod v soutěži. Na hřišti v Otrokovicích, kde vyzvali tamější Panthers, se hosté dostali před kamerami ČT Sport už do vedení 5:2, ale ani to na výhru nestačilo. Otrokovice vyrovnaly a v prodloužení završil obrat Filip Hrabal.

Těsnou bitvu až do posledních minut zvládla vítězně Mladá Boleslav

Takové problémy Boleslav zřejmě nečekala. Vicemistr loňské sezóny odehrál druhé kolo superligy v Maloměřicích proti Hattricku Brno, kde domácí živili až do posledních minut naději na body. Středočeši však i díky třem gólům Jiřího Curneyho uspěli 4:2. Na straně Brna se dvakrát trefil Martin Nagy.

Superliga poprvé doma: Ostrý úvod pokračuje proti Boleslavi

Nováček Superligy florbalu se postaví dalšímu silnému soupeři. Hattrick vůbec poprvé v historii odehraje zápas nejvyšší soutěže na domácí půdě, kde potká vicemistra Technology Mladá Boleslav. Dá se tak očekávat vysoce kvalitní souboj, ve kterém se Brňané pokusí překvapit favorita.

Cesta do superligy: Z play-down až na vrchol

Sezóna 2019/20 je pro Hattrick přelomová. Brněnský klub poprvé v historii hraje superligu, o kterou dlouhá léta usiloval. Cesta mezi elitu se však nerodila snadno. Přinášíme vám poslední část příběhu, na jehož konci se zrodil tento úspěch.

Superligová premiéra Hattricku nevyšla, všechny body bral Chodov

Historicky první zápas v Superlize mužů se dlouho vyvíjel celkem slibně. Hattrick ale nakonec podlehl Chodovu v úvodním kole soutěže 5:13, když se Pražanům povedla druhá půlka utkání. Nejlepším hráčem na straně Brna byl vyhlášen s bilancí jedné branky a dvou asistencí David Sládeček.