Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 431 až 440 z celkem 1216 článků.

Play-down pokračuje! Hattrick uchvátil v závěru Lípu

Boje o udržení Livesport Superligy pokračují! Florbalisté Hattricku ve čtvrtém utkání série s Českou Lípou fantasticky přečkali vyhecovaný závěr a vrací hru do domácího prostředí soupeře. Na 5:4 rozhodl Lukáš Vlach dvě minuty před koncem.

Junioři byli krátcí na Pražany, v play-off je čeká Olomouc

Těžký los měli před koncem základní části junioři, kteří čelili dvěma soupeřům z Prahy. Tatran i Black Angels však byli gólově úspěšnější a nechali Hattrick na dvanáctém místě tabulky. Ve výběru soupeřů si Brňany zvolili do prvního kola play-off hráče Olomouce.

Napoprvé velice těsně, Hattrick padl s Lípou v prodloužení

Florbalisté Hattricku šli do prvního zápasu play-down proti České Lípě, v němž bojují o udržení Livesport Superligy. A počínali si velice dobře, vedli o dvě branky a měli šanci na úspěch. Severočeši se ovšem vrátili do hry a slavili velmi těsné vítězství 6:5 po prodloužení.

Boj o všechno začíná, Brňané jedou do České Lípy

První kolo play-down startuje, a chybět v něm nebudou ani florbalisté Hattricku Brno. Úvodní dvojice zápasů se uskuteční v České Lípě, kde se minule hrálo velmi vyrovnaně. Jak ale bude vypadat nynější bitva o záchranu v Livesport Superlize?