Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 181 až 190 z celkem 262 článků.

Neskutečné dotahování. Na Spartu chyběl gól

Toto bylo drama do poslední chvíle. Florbalisté Hattricku odehráli první duel po restartu Livesport Superligy se Spartou, které podlehli 4:5. Na konci základní hrací doby ale Brňané svého soupeře dost zmáčkli a měli na dosah aspoň bod.

Derby pro Black Angels, druhá výhra Hattricku unikla

Možnost získat druhé vítězství v sezóně Hattrick nevyužil. V šestém kole Livesport Superligy podlehl na hřišti rivala Black Angels 2:5 a zůstává ve spodní půlce tabulky. V prostřední fázi to přitom nevypadalo špatně, když Brňané obrátili skóre dvěma slepenými góly.

Hattrick dlouho vzdoroval Chodovu, rozhodla třetí třetina

Dlouho to vypadalo hodně zajímavě. Florbalisté Hattricku hráli v 5. kole Livesport Superligy s favorizovaným Chodovem, který však v dosavadním průběhu soutěže už dvakrát prohrál. A úplně jednoznačný výkon nepodal ani v Brně. Třetí třetinu ale Pražané nakonec zvládli o kousek lépe.

Obrovskou bitvu urvala v prodloužení Ostrava

Hattrick odehrál první zápas Livesport Superligy venku, a byl to pořádně napínavý souboj. Hattrick Brno dotáhl utkání třetího kola v Ostravě až do prodloužení, kde nakonec prohrál po rozhodující trefě Lukáše Pešata. Brňané přesto získali první bod v novém ročníku.

Domácí zaváhání. Hattrick nechal výhru Liberci

Nepříliš povedené utkání odehráli florbalisté Hattricku proti Liberci. Ve druhém kole Livesport Superligy nestačili na soupeře vysoko 2:7 a stále čekají na úvodní body sezóny. Hosté se dostali do slibného vedení už v první třetině a postupně skóre navyšovali.