Zobrazeno 111 až 120 z celkem 177 článků.

Hattrick dlouho vzdoroval Chodovu, rozhodla třetí třetina

Dlouho to vypadalo hodně zajímavě. Florbalisté Hattricku hráli v 5. kole Livesport Superligy s favorizovaným Chodovem, který však v dosavadním průběhu soutěže už dvakrát prohrál. A úplně jednoznačný výkon nepodal ani v Brně. Třetí třetinu ale Pražané nakonec zvládli o kousek lépe.

Chodov má už dvě prohry. Jak si povede proti Hattricku?

Byl to úspěšný boj do poslední chvíle, na který se teď dá navázat. Hattrick po páteční výhře čeká další utkání Livesport Superligy, tentokrát doma hostí silný Chodov. Soupeř však nepřijede do Brna v nejlepší formě.

Kdy bodovat, když ne teď? Hattrick se ukáže na Vinohradech

Sezónu rozjeli s jedním bodem, teď ale mohou zabrat a vrátit se do hry. Florbalisté Hattricku jedou ke čtvrtému kolu Livesport Superligy do Královských Vinohrad. Podaří se jim získat první výhru ročníku? Na straně domácích může být i borec, který ještě nedávno nastupoval za Brno.

Kulatá stovečka! Jubilejní zápas oslavil Filip Horák

Sotva začala sezóna, Hattrick už slaví jedno jubileum. Svůj 100. zápas v Livesport Superlize odehrál v neděli proti Ostravě Filip Horák. Toto číslo ukazuje, že čtyřiadvacetiletý bek do nejvyšší soutěže rozhodně patří a je pro mužstvo přínosem.

Obrovskou bitvu urvala v prodloužení Ostrava

Hattrick odehrál první zápas Livesport Superligy venku, a byl to pořádně napínavý souboj. Hattrick Brno dotáhl utkání třetího kola v Ostravě až do prodloužení, kde nakonec prohrál po rozhodující trefě Lukáše Pešata. Brňané přesto získali první bod v novém ročníku.

Hattrick jede do Ostravy. Jak se Juhaňák těší na bývalý klub?

Víkend plný florbalu má pokračování. Po páteční bitvě s Libercem následuje třetí kolo Livesport Superligy, v němž Hattrick míří na hřiště FBC Ostrava. Před zápasem se k soupeři vyjádřil Jiří Juhaňák, který v Ostravě poslední dva roky působil. Zároveň se blíží jeden jubilejní start.

Domácí zaváhání. Hattrick nechal výhru Liberci

Nepříliš povedené utkání odehráli florbalisté Hattricku proti Liberci. Ve druhém kole Livesport Superligy nestačili na soupeře vysoko 2:7 a stále čekají na úvodní body sezóny. Hosté se dostali do slibného vedení už v první třetině a postupně skóre navyšovali.