Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 251 až 260 z celkem 262 článků.

Neporazitelnost trvá: Hattrick bere z Prahy osmou výhru

Florbalisté Hattricku zůstávají nejlepším týmem první ligy. Postavení na špici tabulky si udrželi díky vítězství nad Startem98 v osmém kole soutěže. O úspěch je nepřipravilo ani to, že ve třetí třetině inkasovali rovnou čtyři góly.

Létal oslavil premiéru výhrou nad Slovanem Havířov

Téměř bezchybná bilance trvá. Hattrick Brno nezaváhal ani v pátém kole první ligy, ve kterém hostil Slovan Havířov. Domácí tým se radoval z výsledku 11:5, k němuž dopomohl i gólman Filip Létal. Ten poprvé odchytal kompletních 60 minut za hlavní mužstvo a skvěle zastoupil dosavadní jedničku Filipa Kejíka.

Hattrick vydřel ze „zápasu blbec“ na Kladně dva body

Hattrick utrpěl první drobnou ztrátu. Ve čtvrtém kole první ligy zamířil na hřiště Kladna, které potvrdilo pověst nepříjemného soupeře. Zápas nakonec došel až do prodloužení, v němž si počínalo úspěšněji Brno a urvalo bod navíc díky Davidu Coufalovi.