Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 211 až 220 z celkem 262 článků.

Čekání na výhru trvá: Ostrava uspěla nad Hattrickem o sedm gólů

Hattrick opět nedosáhl na kýžený výsledek. V zápase šestého kola superligy zamířili Brňané do Ostravy, která do té doby získala stejně jako FBŠ pouze jeden bod. Domácí tým si však právě proti nováčkovi napravil reputaci a uspěl jasně 10:3. Hattrick tak dále čeká na historicky první výhru v nejvyšší soutěži.

Ztráta na Vinohradech: Hattrick odjel s prohrou 4:7

Hattricku nezvítězil ani v pátém kole Superligy florbalu. V sobotním utkání dvou týmů ze spodní části tabulky podlehli Brňané výsledkem 4:7 Královským Vinohradům. Svěřenci Marka Fialy proto zůstanou i pro následující týden na posledním místě soutěže.

Hattrick si v Otrokovicích připsal první superligový bod

Brňané vybojovali ve třetím kole superligy svůj historicky první bod v soutěži. Na hřišti v Otrokovicích, kde vyzvali tamější Panthers, se hosté dostali před kamerami ČT Sport už do vedení 5:2, ale ani to na výhru nestačilo. Otrokovice vyrovnaly a v prodloužení završil obrat Filip Hrabal.

Těsnou bitvu až do posledních minut zvládla vítězně Mladá Boleslav

Takové problémy Boleslav zřejmě nečekala. Vicemistr loňské sezóny odehrál druhé kolo superligy v Maloměřicích proti Hattricku Brno, kde domácí živili až do posledních minut naději na body. Středočeši však i díky třem gólům Jiřího Curneyho uspěli 4:2. Na straně Brna se dvakrát trefil Martin Nagy.

Superligová premiéra Hattricku nevyšla, všechny body bral Chodov

Historicky první zápas v Superlize mužů se dlouho vyvíjel celkem slibně. Hattrick ale nakonec podlehl Chodovu v úvodním kole soutěže 5:13, když se Pražanům povedla druhá půlka utkání. Nejlepším hráčem na straně Brna byl vyhlášen s bilancí jedné branky a dvou asistencí David Sládeček.

Pohárové derby je naše! Hattrick tak stále drží naději na postup

Vynikající výkon na závěr skupinové fáze! Vrcholová část Poháru Českého florbalu nabídla klíčový zápas městských rivalů mezi Hattrickem a Bulldogs, který rozhodoval o postupových šancích obou týmů do osmifinále. A svěřenci Marka Fialy nenechali nic náhodě, když svého soupeře rozdrtili o pět gólů.