Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 231 až 240 z celkem 262 článků.

Nasazení a bojovnost vedly k důležitým bodům proti Ústí

Utkání s obrovským nábojem. Tím byl duel 23. kola první ligy mezi Hattrickem Brno a Florbalem Ústí. Po dvaceti minutách vypadalo skóre slibně pro hosty, Brňané ale ukázali své zkušenosti a těžký zápas dovedli k výhře 5:4. To jim zatím stačí i na vedoucí příčku tabulky.

Hattrick díky dobrému rozjezdu bodoval nad Litvínovem

Výsledkově nemohlo dopadnout dvojkolo lépe. Hattrick přidal k páteční výhře z Havířova také tři body na domácím hřišti, kde v neděli porazil Bivoj Litvínov. V tabulce první ligy tak Brňané zůstanou minimálně do úterý na pozici lídra.

Konec roku oslavil Hattrick vítězstvím nad Kanonýry 8:4

Poslední zápas před Vánocemi se vyvedl podle představ Hattricku. Brno porazilo v 17. kole první ligy Kladno a udrželo si dobrou pozici pro boj o čelo tabulky. Důležitou částí hry byla druhá třetina, kdy domácí tým nastřílel soupeři pět gólů.